Hakkımızda

Şen Kapitone , en son teknloji ve modaya uygun ürün yelpazesi ile kapitone sektöründe hizmet vermektedir.

Şen Kapitone , 2500 m2 kapalı alanı ile kendi fabrikasında hızlı ve kalite üretim yapmaktadır. Müşterilerimiz beğenisini, kaliteli ve titizlikle ürettiği ürünleri güleryüzle sunarak kazanan Şen Kapitone , ürün kalitesini hep daha ileriye götürmek için; Genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla , uzman kaliteli kontrol departmanıyla işbirliğ içinde , işyeri ve çalışma koşullarına uygun özel varyasyonlar uygulayarak ve ürünlerini kalitesi , servisi uygun fiyat politikasını müşterilerine sunarak müşterilerinin gözünde tek isim olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimizin firmamıza olan bu ilgisi , bize çalışma şevki ve gurur yaşatmaktadır.Bizde bu sevincimizi kalitemize yansıtmak için çalışmalarımıza titizlikle devam etmekteyiz.

ASTAR

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü renk ve gramajda Polyester-Saten Astar-Cristal saten olarak astar ihtiyaçları karşılanır.

Filitre Sektörü

 
 

ENİNE RAY KAPİTONE

Orjinal 1 cm'den başlayan enine ray kapitone her türlü metraj nakış ve ayakkabı, çanta, suni deri, polar astar gibi tüm kumaş çeşitleri yapılır.

Çanta Ayakkabı Sektörü

 

TELA

10 gramdan istenilen renk ve gramajlarda ende non-wovan temin edilir.

 

 Mobilya Sektörü

 
0 549 860 35 54